Drukke Kerstnacht in Zeehondencentrum Pieterburen

Een drukke kerstnacht voor de EHBZ, onze vrijwilligers langs de kust, en de strandingscoördinatoren: er kwamen veel meldingen van verschillende witte pups, een longwormpatient en de bekende zeehond nummer 57. Deze laatste doet nu een Nieuw Zeelandse zeeleeuw na door op de weg te gaan slapen. Alle dieren zijn passend geholpen, groot compliment voor alle vrijwilligers van de EHBZ, dierenambulance en ons team hier in Pieterburen.

Uiteindelijk hoefde alleen de longwormpatient te worden opgevangen. De witte pups hebben alle melk al gekregen van de moeder en kunnen zichzelf redden, mits ze rust krijgen!

We vragen jullie dan ook afstand te houden en vraag ook anderen dit te doen. Bij twijfel kun je ons altijd bellen, 0595-526526, ook op eerste kerstdag. Fijne dagen!